BabyDan zábrana flexi fit kov čierna

@page { margin: 2cm } p { margin-bottom: 0.25cm; direction: ltr; line-height: 120%; text-align: left; orphans: 2; widows: 2 } p.western { so-language: de-DE } Šrubovacia...
Garantovaný nákup z MALL.SK

Na sklade • 1 variant2,2 €92 % • 187 326×Shop roka '23 - FinalistaĎalšie informácie
Do 3 dní • 1 variant4,6 €92 % • 3 607×Ďalšie informácie
Do 2 týždňov • 1 variant2,99 €95 % • 11 161×Ďalšie informácie
Na sklade • 1 variantZdarma96 % • 10 200×Ďalšie informácie
Na sklade • 1 variant2,49 €95 % • 7 414×Shop roka '23 - FinalistaĎalšie informácie
Na sklade • 1 variantZdarma85 % • 1 091×Ďalšie informácie
Do týždňa • 1 variant3,99 €93 % • 6 058×Ďalšie informácie

Druh zábrany
priestorové zábrany
čierne
Materiál
kovové

Čital som recenzie na zložitú montáž a podobne, ale ja osobne som s ňou nemal žiadny problém. S produktom som spokojný.

• Bez spodného rámu
    • Veľmi dobre otváranie v pohode s jednou rukou
    • Mam už dve a používané viac ako rok. Stále ako nové kvalitný výrobok
    • Dokonca montáž jednoduchá (montovala ich moja manželka sama)

• Jednoduché otváranie
    • Rýchla montáž

Druh zábrany
priestorové zábrany
čierne
Materiál
kovové

• @page { margin: 2cm }
  • p { margin-bottom: 0.25cm; direction: ltr; line-height: 120%; text-align: left; orphans: 2; widows: 2 }
  • p.western { so-language: de-DE }
  • Šrubovacia kovová otvorová bezpečnostná zábrana od BabyDan, svetového odborníka na bezpečnosť detí, vyrobená v čiernom prevedení s čiernym kovaním. Flexi Fit je jedinečný a veľmi flexibilný instalačný systém, ktorý sa hodí pre takmer akýkoľvek otvor. Nástenné kovanie je možné otočiť, a zábrana tak môže byť namontovaná buď vo vnútri rámu dverí alebo zvonku. Dvierka je možné otvoriť v oboch smeroch, a to jen jednou rukou. Pre rozšírenie nepotrebuje dokupovať žiadne ďalšie diely. Zodpovedá najnovšej norme EN1930:2011.

Pri montáži vo vnútri rámu dverí vôjde zábrana do otvoru od 67 do 105,5 cm. Pri montáži mimo rámu dverí bude maximálny rozmer asi o 5 cm menší. V dolnej časti nie je potrebné zábranu prekračovať.

Made in Denmark.

Hmotnosť: 3,7 kg.

Výška 74cm.

• Bez spodného rámu
    • Veľmi dobre otváranie v pohode s jednou rukou
    • Mam už dve a používané viac ako rok. Stále ako nové kvalitný výrobok
    • Dokonca montáž jednoduchá (montovala ich moja manželka sama)

• Jednoduché otváranie
    • Rýchla montáž