Reer zábrana na posteľ 150 cm Blue / Grey

TOP 24 v kategórii Detské zábrany

Reer zábrana na posteľ 150 cm Blue / Grey

Garantovaný nákup z MALL.SK

Do týždňa • 1 variant2,69 €2 171×Ďalšie informácie
Na sklade • 1 variant2,2 €92 % • 187 337×Shop roka '23 - FinalistaĎalšie informácie
Na sklade • 1 variant2,4 €95 % • 86 681×Udržateľný e-shopĎalšie informácie

Druh zábrany
posťelové zábrany
modré
Materiál
kovové, plastové

• , zakúpené v Alza.sk

• Kvalitna a pevna zabrana

Zakúpila som už druhú rovnakú zábranu. V prvom rade zvýrazním to, že sa nedá sklopiť pri posteli a zábrana slúži ako múr. Preto je tiež lacnejšie ako iné druhy. Nám to ale nevadí. Deti chodia po stranách (posteľ dlhá 200cm a zábrana 150cm na stredu). Tiež nemáme rošt na posteli tak som dlho váhala alebo to môžem kúpiť. A kúpili sme už druhú. Navŕtali sme to do postele a držia to skvele. Deti so zábranou clúmajú opierajú sa o ňu. Staršie z detí spia väčšinu noci zapadnutá medzi zábranou a matracom a látka sieťovina všetko stále drží. Máme ju bez akýchkoľvek vád už 2.rok. Prvá montáž ktorú som robila sama mi trvala veľa času a sily, pretože dať kovové tyče do látky je na milimetre. Teraz ju už vieme ľahko rozložiť a zložiť a cestuje s nami k rodine. Za mňa super zábrana ktorá nie je extra drahá.

Druh zábrany
posťelové zábrany
modré
Materiál
kovové, plastové

Potrebujete prispôsobiť domáce priestory malému dieťaťu? Táto zábrana na detskú posteľ nedovolí vašim deťom vypadnúť ani pri nočných morách. Rozmery zábrany sú 50 × 150 cm (v × š). Na výrobu bezpečnostnej zábrany pre deti poslúžil kvalitný materiál, akým je kov a textil. Upevňuje sa pod matrac. Upravte svoju domácnosť zavčasu a predíďte nepríjemným či nebezpečným následkom zvedavosti svojich ratolestí. Hlavné prednosti detskej zábrany REER zábrana na posteľ 150 cm blue/grey Urobte z domu bezpečné miesto Detská zábrana na posteľ sa postará o bezpečnosť počas spánku Materiál detskej zábrany REER: kov a textil Rozmery majú 50 × 150 cm (v × š) Prichytáva sa zasunutím pod matrac

1zákazník odporúča produkt
  • , zakúpené v Alza.sk